خلاصه دیدار مردم تبریز با ولایت-به همراه تصاویر

 

 
با تشکر از وبلاگ خدا با ماست http://khoda-ba-mast90.blogfa.com/
رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم تبریز فرمودند :
این که رئیس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند ، خلاف شرع و قانون و اخلاق و تضییع حقوق مردم است. مردم آرامش روانی و اخلاقی میخواهند. بنده فعلا نصیحت مبکنم.

ایشان همچنین فرمودند :

اصل استیضاح در مجلس غلط بود ، آن هم با دلیلی که مربوط به آن وزیر نیست. دفاع رئیس مجترم مجلس هم از خودش مقداری زیاده روی بود ولزومی نداشت.

ایشان در ادامه فرمودند :

ما عقیده داریم سلاح هسته ای باید محو شود و نمیخواهیم سلاح هسته ای بسازیم ، اما اگر این عقیده را نداشتیم و تصمیم داشتیم که سلاح هسته ای داشته باشیم ، هیچ قدرتی نمیتوانست جلوی ما را بگیرد.

رهبر انقلاب با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن فرمودند :

نمیشود گفت مردم از گرانی و مشکلات اقتصادی شکایتی ندارند ، مشکلات هست ،مخصوصا برای طبقات ضعیف. اما این موجب نشد که مردم بین خود و نظام اسلامی فاصله بیندازند.

ایشان همچنین افزودند :

بنده مخالفم با این کارها که یک نفر را به عنوان ضد ولایت و ضد بصیرت علیهش شعار بدهند و جلسه را بر هم بزنند ، مانند کاری که در قم و مرقد امام اتفاق افتاد. اگر این افراد مومن و حزب اللهی هستند این کارها را نکنند.

خدایا سایه این رهبر عزیز رو بر سر این مملکت حفظ بفرما

/ 2 نظر / 14 بازدید
فطرس

آذربایجان اویاخدی اینقلابا دایاخدی سلام ممنون از حضورتون خواهش موفق باشی راستی قبلا تو لینک هاتون بودم الان لینکم نیست!!!

مائده

سلام اقایپورطالبی کاش رهبر یه بار دیگه میومد یزدتایک چیزواقعامهمو بهشون میگفتم شماگاهی اوقات دلتون از ادما نمیگیره کاش خدا باورمیکرد الودگی ادما ازحدگذشته ودنیارو حت یه چند ثانیه تعطیل میکرد[نگران[ناراحت]